SSS  •  Giriş

Sitemizin içeriğini üye girişi yapmadan göremezsiniz.
Eğer üye değilseniz,
tıklayın, başvuruda bulunun.
Grubumuza üyelik davetiye ile yapılmaktadır.

TC TEAM 1 NUMARA <3

<<

TC ESKİLERDEN SERKAN

Kullanıcı avatarı

Mesaj 12 Ağu 2016 21:05

TC TEAM 1 NUMARA <3

Selamun aleyküm arkadaşlar. Sizlere nasıl ulaşacağımı bilemedim ve buradan yazmak istedim. İnşallah okursunuz. Sizleri çok özledim. Gönlümün ve ETS dünyasının 1 numarasının kesinlikle sizler olduğunu ve sizinle çok güzel anlar yaşadığımı bir kez daha dile getirmek istiyorum. TC TEAM dan çıktıktan sonra sadece 1 klana girdim ve oda girmiş olmak için aksi taktirde tek başınıza online modu işkence oluyor... Lafı uzatmadan profesyonelliği, oyun adabını, abi-kardeş ilişkisini, takım ruhunu, şöförlük becerilerini dibine kadar yaşadığım, tattığım İLK VE TEK klanım olan TC TEAM ı canı gönülden selamlıyorum. Umarım önceki tatsız olaylar tatlıya bağlanmıştır. Ferdi Abicim başta sen olmak üzere tüm değerli ekibini selamlıyor iyi ounlar diliyorum Sizleri çok seviyorum Allaha emanet olun <3
<<

Ferdi39

Kullanıcı avatarı

Admin
Admin

Ettiği teşekkür: 1054
Aldığı teşekkür: 732

Sehir: Deutschland

Gruptaki Nickiniz: Ferdi

Araç Modeli: Man

Mesaj 14 Ağu 2016 22:10

Re: TC TEAM 1 NUMARA <3

Serkan öncelikle nickini tam belirtseydin daha iyi olurdu. Bu ekibe bir kac adet serkan girdi cikti cünkü.
Yazdigin Güzel Yorum icin Tesekkür Ederiz. Bize Ulasmak istiyorsan Whatsapp veya Steam üzerinden rahatlikla ulasabilirsin.
Hayirli Günler Dilerim.
Resim

Resim

Dön [T.C.][Team] Basvuru Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir